Soutěž o balíček produktů pro zdraví v hodnotě 1000Kč ze Srí Lanky

V soutěži hrajeme o balíček produktů pro zdraví ze slunné Srí Lanky v hodnotě 1.000,- Kč. Každý třetí den vyjde zde na stránce soutěže nová otázka ze stránek e-shopu, odpovídejte dolů do komentářů. Hráli jsme do 23.3.2019. Výhru získala Petra Víchová, gratulujeme! 🙂

Pravidla soutěže:

Každý 3. den najdete zde na stránce novou otázku z e-shopu, který výhru věnoval. Na každou novou otázku můžete jednou odpovědět. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech komentářů zde pod soutěží. Čím více odpovědí zanecháte, tím vyšší je šance na výhru.
Soutěž veřejně sdílejte přes tlačítko Share na vašem profilu (tlačítko najdete pod názvem soutěže).
Staňte se fanoušky (pokud ještě nejste)
1. naší FB stránky https://www.facebook.com/Venilafi/
2. FB stránky obchodu www.zdravizesrilanky.cz https://www.facebook.com/zdravizesrilanky/

Výherce zveřejníme zde v soutěži v prvním odstavci textu a na e-mail uvedený u komentáře pošleme výherci zprávu. Účastí v soutěži souhlasíte s tím, abychom vám v případě výhry na uvedený e-mail zaslali oznámení o výhře. Pro soutěž platí také podrobná pravidla, která najdete na tomto odkazu.

Výhru věnoval internetový obchod www.zdravizesrilanky.cz

V e-shopu Zdravizesrilanky.cz naleznete přírodní produkty pro vaše zdraví, vytvářené podle tradičních principů ajurvédy. Vybírat můžete podle zdravotních obtíží, které vás trápí, nebo podle typů a značek jednotlivých produktů. Ke každému nákupu získáte dárek zdarma, podle výše nákupu. Ajurvédský ozdravný program existuje již 5000 let. Produkty jsou 100% přírodní a vyráběné přímo na Srí Lance. Dovoz do Čech zajišťuje ve výhradním zastoupení provozovatel e-shopu. Je tak možná i velkoobchodní spolupráce.

KONEC SOUTĚŽE

Výhra v soutěži:

Balíček produktů pro zdraví ze slunné Srí Lanky v hodnotě 1.000,- Kč.

400 komentářů u „Soutěž o balíček produktů pro zdraví v hodnotě 1000Kč ze Srí Lanky“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *