Soutěž o Bio opunciový olej

V soutěži hrajeme o Bio opunciový olej roll-on 10 ml v hodnotě 479,- Kč. Opunciový olej má skvělé regenerační vlastnosti, viditelně vyhlazuje vrásky, redukuje kruhy pod očima, vyživuje pokožku, stahuje póry.  Více o oleji se dozvíte v článku http://radytipynavody.cz/opunciovy-olej-jako-prirodni-botox/. Hráli jsme do 27.3.2019. Výhru získala iveta vojáčková, gratulujeme! 🙂

Pravidla soutěže:
Odpovězte na dvě části otázky v soutěži. Na jednu odpovídáte zde pod soutěží do komentářů nebo na Facebooku a druhá je spojená s videem na našem Youtube kanálu Venilafi tým. Na konci soutěže vylosujeme ze všech komentářů (zde na stránce, v upoutávce na Facebooku a pod videem) jednoho výherce. Výherce budeme kontaktovat e-mailem, případně jinou cestou, dle možností. Účastí v soutěži souhlasíte s tím, abychom vám v případě výhry na uvedený e-mail nebo jinou cestou zaslali oznámení o výhře.
Pro soutěž platí také podrobná pravidla,  která najdete na tomto odkazu.

O e-shopu Zahir.cz

V nabídce internetové obchodu Zahir.cz můžete vybírat z kvalitní Bio kosmetiky určené na pleť, tělo, vlasy a z dalších produktů. Kosmetiku vždy najdete i v dárkovém balení. Rodinná firma Zahir cílí na přírodní produkty, dává přednost minimalismu. Tedy buď nabízí jednosložkové výrobky nebo produkty s minimem nakombinovaných složek. S výrobci a dodavateli jsou lidé ze Zahir v úzkem kontaktu a dohlíží, aby byly suroviny a zpracování v nejvyšší možné kvalitě a tím i produkty, které dorazí k vám domů.

Soutěžní úkol:

Sem do komentářů pod soutěž (nebo na Facebooku) nám napište, co vás v nabídce pleťové kosmetiky https://zahir.cz/13-pletova-kosmetika zaujalo nejvíc a čím. Dejte lajk videu https://www.youtube.com/watch?v=ta_8SuQnFlc a odběr kanálu (pokud jste tak již neudělali dříve) a přímo pod video na Youtube nám napište, kolika různými světy jsme ve hře prošli.

Kde dát lajk videu a odběr YT kanálu ze soutěžního úkolu vidíte níže na obrázku podle šipek. Na Youtube musíte být zaregistrovaní a přihlášení, aby to šlo.


Výhra v soutěži:

Bio opunciový olej roll-on 10 ml

31 komentářů u „Soutěž o Bio opunciový olej“

  1. Bioarganovy olej bych moc rada vyzkoušela, Vasi znacku jsem bohuzel jeste nezkusika, tak treba se na me usmeje stesti a budu moct otestovat 🙂

  2. Dobrý den, mně osobně nejvíce zaujal Rhassoul – Marocký jíl. Mám strašně ráda masky, které vím, že se za a) nezkazí (díky tomu, že si je namícháte opravdu, až budete mít na ni čas) b) mohu aplikovat jak na vlasy, tak i obličej a tělo c) nádherně voní 🙂 Z této masky jsem přímo nadšená! Měla jsem dříve dosti mastnou pleť a přitom suchá místa na obličeji, která se mi loupala, ale musím říct, že nyní vypadám mnohem lépe, i když je to troufalé tvrzení 🙂 Líbí se mi také balení, které vypadá luxusně, takže neurazí ani jako dárek!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *