Soutěž o Bioalis – kozí kolostrum 120 kapslí

V soutěži hrajeme o balení 120 kapslí doplňku stravy Bioalis – kozí kolostrum v hodnotě 1.150,- Kč.  Bioalis – kozí kolostrum obsahuje mnoho cenných látek pro náš imunitní systém, například imunoglobuliny (IgG, IgA a IgM), imunitní faktor PRPs, laktoferin, esenciální aminokyseliny, vitamíny, minerály a mnoho dalších. Každý třetí den vyjde zde na stránce soutěže nová otázka ze stránek e-shopu, odpovídejte dolů do komentářů. Hráli jsme do 22.8.2018. Výhru získala Viera Krincvajová, gratulujeme! 🙂

Pravidla soutěže:

Každý 3. den najdete zde na stránce novou otázku z e-shopu, který výhru věnoval. Na každou novou otázku můžete jednou odpovědět. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech komentářů zde pod soutěží. Čím více odpovědí zanecháte, tím vyšší je šance na výhru.

Soutěž veřejně sdílejte přes tlačítko Share na vašem profilu (tlačítko najdete pod názvem soutěže). Stačí jednou, na začátku soutěže.
Staňte se fanoušky (pokud ještě nejste)
1. naší FB stránky https://www.facebook.com/Venilafi/
2. FB stránky obchodu www.bioalis.com https://www.facebook.com/bioalis/

Výherce zveřejníme zde v soutěži v prvním odstavci textu a na e-mail uvedený u komentáře pošleme výherci zprávu. Účastí v soutěži souhlasíte s tím, abychom vám v případě výhry na uvedený e-mail zaslali oznámení o výhře. Pro soutěž platí také podrobná pravidla, která najdete na tomto odkazu.

Výhru věnoval internetový obchod www.bioalis.com

Stránky a e-shop Bioalis.com nabízí přehledné informace o kozím kolostru a doplňku stravy Bioalis – kozí kolostrum. Doplněk stravy si můžete přímo na stránkách zakoupit. Elixír pro lepší imunitu, regeneraci buněk a snížení únavy a další pozitivní zdravotní účinky je vyráběný ve vysoké kvalitě z kozího kolostra a o jeho účincích si můžete přečíst v mnoha zákaznických recenzích na https://www.bioalis.com/pribehy-klientu.

KONEC SOUTĚŽE

Výhra v soutěži:

120 kapslí doplňku stravy Bioalis – kozí kolostrum v hodnotě 1.150,- Kč

430 komentářů u „Soutěž o Bioalis – kozí kolostrum 120 kapslí“

  1. Bioalis kozí kolostrum je mateřské mlezivo, které koza předá mláděti těsně po jeho narození.

  2. Bioalis kozí kolostrum je mateřské mlezivo, které koza předá mláděti těsně po jeho narození.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *