Soutěž o dámské tenisky Converse Chuck Taylor

V soutěži hrajeme o dámské tenisky Converse Chuck Taylor v hodnotě 1839,- Kč. Dámské tenisky slavné značky Converse mají nízkou hmotnost, snadno se noze přizpůsobí, mají zpevněnou špičku. Výborně se hodí k volnočasovým outfitům a příjemně se v nich chodí. Každý třetí den vyjde zde na stránce soutěže nová otázka ze stránek e-shopu, odpovídejte dolů do komentářů. Hráli jsme do 21.8.2018. Výhru získala Lucie Brožíková, gratulujeme! 🙂

Pravidla soutěže:

Každý 3. den najdete zde na stránce novou otázku z e-shopu, který výhru věnoval. Na každou novou otázku můžete jednou odpovědět. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech komentářů zde pod soutěží. Čím více odpovědí zanecháte, tím vyšší je šance na výhru.

Soutěž veřejně sdílejte přes tlačítko Share na vašem profilu (tlačítko najdete pod názvem soutěže). Stačí jednou, na začátku soutěže.
Staňte se fanoušky (pokud ještě nejste)
1. naší FB stránky https://www.facebook.com/Venilafi/
2. FB stránky obchodu www.silkworm.cz https://www.facebook.com/silkwormsro/

Výherce zveřejníme zde v soutěži v prvním odstavci textu a na e-mail uvedený u komentáře pošleme výherci zprávu. Účastí v soutěži souhlasíte s tím, abychom vám v případě výhry na uvedený e-mail zaslali oznámení o výhře. Pro soutěž platí také podrobná pravidla, která najdete na tomto odkazu.

Výhru věnoval internetový obchod www.silkworm.cz

Internetový obchod Silkworm.cz nabízí luxusní módu i takzvaný FREE LIGHT styl. V e-shopu naleznete nové kolekce dámského oblečení, kabelek, dámských doplňků a také něco pro pány. Můžete si nechat pravidelně zasílat nejžhavější novinky a nové trendy z nabídky. Využívat můžete věrnostní slevy a spousty dalších bonusů a benefitů.

KONEC SOUTĚŽE

Výhra v soutěži:

Dámské tenisky Converse Chuck Taylor v hodnotě 1839,- Kč

652 komentářů u „Soutěž o dámské tenisky Converse Chuck Taylor“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *