Soutěž o dárkovou sadu Estuches s česnekovým olejem

V soutěži hrajeme o dárkovou sadu Estuches s česnekovým olejem v hodnotě 899,- Kč. Set obsahuje čtyři extra panenské olivové oleje Premium, 100% Arbequina, Selección a olivový olej s česnekem přímo ze slunného Španělska. Každý druhý den vyjde zde na stránce soutěže nová otázka ze stránek e-shopu. Hrajeme do 6.6.2018.

Pravidla soutěže:

Každý 2. den najdete zde na stránce novou otázku z e-shopu, který výhru věnoval. Na každou novou otázku můžete jednou odpovědět. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech komentářů zde pod soutěží. Čím více odpovědí zanecháte, tím vyšší je šance na výhru.
Soutěž veřejně sdílejte přes tlačítko Share na vašem profilu (tlačítko najdete pod názvem soutěže). Stačí jednou, na začátku soutěže.
Staňte se fanoušky (pokud ještě nejste)
1. naší FB stránky https://www.facebook.com/Venilafi/
2. FB stránky obchodu www.oliva-gourmet.cz https://www.facebook.com/OlivaGourmet

Výherce zveřejníme zde v soutěži v prvním odstavci textu a na e-mail uvedený u komentáře pošleme výherci zprávu. Pro soutěž platí také podrobná pravidla, která najdete na tomto odkazu.

Výhru věnoval internetový obchod www.oliva-gourmet.cz

V internetovém obchodě www.oliva-gourmet.cz můžete vybírat z kvalitních olejů a delikates, přivezených rovnou od výrobců ze Španělska. Kromě poctivých olivových olejů v e-shopu najdete například olivy v různých provedeních, španělské paštiky, nakládanou zeleninu, tapenády, octy, koření a řadu dalších dobrot.

Aktuální soutěžní otázka:

16.-17.2. odpovídejte na otázku: Z jakých odrůd je vyrobený Extra panenský olivový olej Premium http://www.oliva-gourmet.cz/3-olivove-oleje?

18.-19.2. odpovídejte na otázku: V jakém nálevu jsou Zelené olivy Machacadas http://www.oliva-gourmet.cz/4-olivy?

20.-21.2. odpovídejte na otázku: Co z nabídky se vám líbí http://www.oliva-gourmet.cz/7-ryze-lusteniny?

22.-23.2. odpovídejte na otázku: Co obsahuje Balzám na rty – jahoda  http://www.oliva-gourmet.cz/30-kosmetika?

24.-25.2. odpovídejte na otázku: Co vše je na parátku u nakládané zeleniny Banderillas „špízy“ http://www.oliva-gourmet.cz/29-nakladana-zelenina?

Výhra v soutěži:

Dárková sada Estuches s česnekovým olejem v hodnotě 899,- Kč ze Španělska

164 komentářů u „Soutěž o dárkovou sadu Estuches s česnekovým olejem“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *