Soutěž o dětský bavlněný set tričko a kraťasy ŽELVY NINJA

V soutěži hrajeme o dětský set ze 100% bavlny – tričko a kraťasy ŽELVY NINJA ve velikosti pro tříleté děti a v tyrkysové barvě. Setík určitě udělá radost každému malému chlapci, ale i děvčátku.  Každý třetí den vyjde zde na stránce soutěže nová otázka ze stránek e-shopu, odpovídejte dolů do komentářů. Hráli jsme do 8.1.2019. Výhru získala Pavlína Szotkowská, gratulujeme! 🙂

Pravidla soutěže:

Každý 3. den najdete zde na stránce novou otázku z e-shopu, který výhru věnoval. Na každou novou otázku můžete jednou odpovědět. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech komentářů zde pod soutěží. Čím více odpovědí zanecháte, tím vyšší je šance na výhru.

Soutěž veřejně sdílejte přes tlačítko Share na vašem profilu (tlačítko najdete pod názvem soutěže). Stačí jednou, na začátku soutěže.
Staňte se fanoušky (pokud ještě nejste)
1. naší FB stránky https://www.facebook.com/Venilafi/
2. FB stránky obchodu www.vseprodetatko.cz https://www.facebook.com/vseprodetatko/

Výherce zveřejníme zde v soutěži v prvním odstavci textu a na e-mail uvedený u komentáře pošleme výherci zprávu. Účastí v soutěži souhlasíte s tím, abychom vám v případě výhry na uvedený e-mail zaslali oznámení o výhře. Pro soutěž platí také podrobná pravidla, která najdete na tomto odkazu.

Výhru věnoval internetový obchod www.vseprodetatko.cz

Internetový obchod www.vseprodetatko.cz nabízí na svých stránkách kvalitní kojenecké oblečení a kojenecké potřeby pro miminka, ale také oblečení, hračky pro předškoláky a školáky, pro které jsou na stránkách připravené i školní potřeby. Vybírat můžete také z nábytku, kosmetiky, bižuterie a dalšího sortimentu. Po registraci využijete slevový nebo třeba i sponzorský program, ve kterém vámi doporučený nový zákazník i vy získáte 5% slevu (váš kamarád musí při registraci použít váš e-mail do políčka sponzor). Zajímavé tipy a rady najdete v části nazvané Magazín.

KONEC SOUTĚŽE

Výhra v soutěži:

Dětský set ze 100% bavlny – tričko a kraťasy ŽELVY NINJA ve velikosti pro tříleté děti a v tyrkysové barvě

312 komentářů u „Soutěž o dětský bavlněný set tričko a kraťasy ŽELVY NINJA“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *