Soutěž o digitální hodiny s budíkem a teploměrem

V soutěži hrajeme o digitální hodiny s budíkem a teploměrem Sencor SDC 2800 W. LCD displej můžete krátkodobě pdosvítit nebo na noc spustit funkci slabého celonočního podsvícení. Budík ukazuje čas, datum, teplotu, můžete si nastavit buzení, i duální. Hrajeme do 10.3.2019. Výhru získala Daniela Ryšková, gratulujeme! 🙂

Pravidla soutěže:
Odpovězte na dvě otázky v soutěži. Na jednu odpovídáte zde pod soutěží do komentářů a druhá je spojená s videem na našem Youtube kanálu Venilafi tým. Na konci soutěže vylosujeme ze všech komentářů zde na stránce a pod videem jednoho výherce. Výherce budeme kontaktovat e-mailem. Účastí v soutěži souhlasíte s tím, abychom vám v případě výhry na uvedený e-mail zaslali oznámení o výhře.
Pro soutěž platí také podrobná pravidla,  která najdete na tomto odkazu.

O e-shopu TSBOHEMIA.cz

T.S.BOHEMIA a.s. patří mezi nejvýznamnější společnosti v oblasti prodeje notebooků, výpočetní techniky, televizí, praček, ledniček, spotřební elektroniky a ostatních domácích spotřebičů v České republice, kde úspěšně působí od roku 1994.

KONEC SOUTĚŽE!

Sem do komentářů pod soutěž nám napište, jaký další budík nebo hodiny se vám z nabídky https://www.tsbohemia.cz/elektronika-a-televize-hodiny-a-budiky_c23611.html líbí. Dejte lajk videu https://www.youtube.com/watch?v=9TABnyACxF8 a odběr kanálu (pokud jste tak již neudělali dříve) a přímo pod video na Youtube nám napište, co vás na hře zaujalo a jaký typ her máte rádi.

Kde dát lajk videu a odběr YT kanálu ze soutěžního úkolu vidíte níže na obrázku podle šipek. Na Youtube musíte být zaregistrovaní a přihlášení, aby to šlo.


Výhra v soutěži:

Digitální hodiny s budíkem a teploměrem Sencor SDC 2800 W

24 komentářů u „Soutěž o digitální hodiny s budíkem a teploměrem“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *