Soutěž o doplněk stravy na hubnutí SlimmerFit C.L.A.+

V soutěži hrajeme o doplněk stravy na hubnutí SlimmerFit C.L.A.+. Podporuje rychlejší metabolismus a spalování tuků. Každý třetí den vyjde zde na stránce soutěže nová otázka ze stránek e-shopu, odpovídejte dolů do komentářů. Hrajeme do 22.4.2019.

Pravidla soutěže:

Každý 3. den najdete zde na stránce novou otázku z e-shopu, který výhru věnoval. Na každou novou otázku můžete jednou odpovědět. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech komentářů zde pod soutěží. Čím více odpovědí zanecháte, tím vyšší je šance na výhru.

Soutěž veřejně sdílejte přes tlačítko Share na vašem profilu (tlačítko najdete pod názvem soutěže). Stačí jednou, na začátku soutěže.
Staňte se fanoušky (pokud ještě nejste)
1. naší FB stránky https://www.facebook.com/Venilafi/
2. FB stránky obchodu www.jml-zlin.cz https://www.facebook.com/JmlFitnessLine/

Výherce zveřejníme zde v soutěži v prvním odstavci textu a na e-mail uvedený u komentáře pošleme výherci zprávu. Účastí v soutěži souhlasíte s tím, abychom vám v případě výhry na uvedený e-mail zaslali oznámení o výhře. Pro soutěž platí také podrobná pravidla, která najdete na tomto odkazu.

Výhru věnoval internetový obchod www.jml-zlin.cz

Společnost JML Fitness Line je výrobcem a distributorem vitamínů, minerálů a doplňků výživy. Na stránkách můžete vybírat z kvalitních a účinných doplňků stravy na hubnutí, pro klouby, pro větší psychickou odolnost, více energie, lepší paměť apod. Při nákupu na 700,- Kč neplatíte poštovné.

Aktuální soutěžní otázky:

13.-15.4. odpovídejte na otázku: Která z akcí vás zaujala https://www.jml-zlin.cz/cs/akce-special?

16.-18.4. odpovídejte na otázku: Který produkt vám nejvíc pomůže s opálením https://www.jml-zlin.cz/cs/list-all-products?

19.-22.4. odpovídejte na otázku: O co byste si chtěli zahrát příště https://www.jml-zlin.cz/cs/list-all-products?

Výhra v soutěži:

Doplněk stravy na hubnutí SlimmerFit C.L.A.+

365 komentářů u „Soutěž o doplněk stravy na hubnutí SlimmerFit C.L.A.+“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *