Soutěž o HAMAKA houpací síť pro dva dle výběru

V soutěži hrajeme o úžasnou houpací síť Hamaka pro dva v hodnotě 1.690,- Kč, kterou si výherce vybere z celé nabídky. Mexické bavlněné houpací sítě jsou ručně vyráběné pomocí indiánské pletací metody a čeká vás v nich skvělá letní, ale i celoroční pohoda. Každý třetí den vyjde zde na stránce soutěže nová otázka ze stránek e-shopu, odpovídejte dolů do komentářů. Hráli jsme do 15.7.2018. Výhru získala Simona Vinická, gratulujeme! 🙂

Pravidla soutěže:

Každý 3. den najdete zde na stránce novou otázku z e-shopu, který výhru věnoval. Na každou novou otázku můžete jednou odpovědět. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech komentářů zde pod soutěží. Čím více odpovědí zanecháte, tím vyšší je šance na výhru.

Soutěž veřejně sdílejte přes tlačítko Share na vašem profilu (tlačítko najdete pod názvem soutěže). Stačí jednou, na začátku soutěže.
Staňte se fanoušky (pokud ještě nejste)
1. naší FB stránky https://www.facebook.com/Venilafi/
2. FB stránky obchodu www.mexickehamaky.cz https://www.facebook.com/MexickeHamaky.cz/

Výherce zveřejníme zde v soutěži v prvním odstavci textu a na e-mail uvedený u komentáře pošleme výherci zprávu. Účastí v soutěži souhlasíte s tím, abychom vám v případě výhry na uvedený e-mail zaslali oznámení o výhře. Pro soutěž platí také podrobná pravidla, která najdete na tomto odkazu.

Výhru věnoval internetový obchod www.mexickehamaky.cz

Internetový obchod Mexickehamaky.cz nabízí mexické hamaky – houpací sítě ruční výroby pro jednoho nebo pro dva, které můžete pověsit venku na zahradě, ale i doma v bytě. Pro měnší prostory je pak určené houpací křeslo. V e-shopu zakoupíte rovnou i příslušenství potřebné k bezpečnému uvázání a ukotvení houpacích sítí a podrobné informace a návod k uvázání. Houpací sítě hamaka si můžete nechat také dárkově zabalit.

KONEC SOUTĚŽE

Výhra v soutěži:

Houpací síť Hamaka pro dva v hodnotě 1.690,- Kč dle výběru výherce

593 komentářů u „Soutěž o HAMAKA houpací síť pro dva dle výběru“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *