Soutěž o kosmetický balíček Seasonl Greetings

V soutěži hrajeme o kosmetický balíček Seasonl Greetings. Úhledný kosmetický balíček zabalený do tvaru bonbónu obsahuje základní výbavu pro každou malou parádnici. V balíčku najdete svůdnou rtěnku, dva lesky na rty, 6 třpytivých očních stínů a k tomu ještě dvě tvářenky. Každý třetí den vyjde zde na stránce soutěže nová otázka ze stránek e-shopu, odpovídejte dolů do komentářů. Hrajeme do 16.8.2019.

Pravidla soutěže:

Každý 3. den najdete zde na stránce novou otázku z e-shopu, který výhru věnoval. Na každou novou otázku můžete jednou odpovědět. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech komentářů zde pod soutěží. Čím více odpovědí zanecháte, tím vyšší je šance na výhru.

Soutěž veřejně sdílejte přes tlačítko Share na vašem profilu (tlačítko najdete pod názvem soutěže). Stačí jednou, na začátku soutěže.
Staňte se fanoušky (pokud ještě nejste)
1. naší FB stránky https://www.facebook.com/Venilafi/
2. FB stránky e-shopu Hrackovna.cz https://www.facebook.com/hrackovna/

Výherce zveřejníme zde v soutěži v prvním odstavci textu a na e-mail uvedený u komentáře pošleme výherci zprávu. Účastí v soutěži souhlasíte s tím, abychom vám v případě výhry na uvedený e-mail zaslali oznámení o výhře. Pro soutěž platí také podrobná pravidla, která najdete na tomto odkazu.

Výhru věnoval e-shop Hrackovna.cz


Nádherné hračky pro kluky a holčičky, od miminka až do…, prostě dokud si chce člověk hrát, najdete v e-shopu Hrackovna.cz. Dětský nábytek, hračky pro miminka, motorické hračky, stavebnice, oblíbené LEGO, dřevěné hračky, vláčkodráhy, RC auta, dětské nářadí, panenky, kuchyňky, spinnery… Velký výběr, vše skladem, skvělý přístup…

Aktuální soutěžní otázky

27.-29.6. odpovídejte na otázku: Které lehátko vás zaujalo https://www.hrackovna.cz/lehatka-a-kresilka/?

30.6.-2.7. odpovídejte na otázku: Který bazén je nejlepší https://www.hrackovna.cz/bazeny/?

24.-26.6. odpovídejte na otázku: Co byste vybrali https://www.hrackovna.cz/interaktivni-hracky/?

Výhra v soutěži:

Kosmetický balíček Seasonl Greetings