Soutěž o kožený opasek pro muže i ženy

V soutěži hrajeme o nadčasový opasek z kvalitní kůže se sponou. Opasek má šířku 40 mm, spona je s matnou povrchovou úpravou. Opasek je designově unisex, hodí se tedy pro muže i ženy. Hráli jsme do 20.3.2019. Výhru získává Martin Folprecht, gratulujeme! 🙂

Pravidla soutěže:
Odpovězte na dvě části otázky v soutěži. Na jednu odpovídáte zde pod soutěží do komentářů nebo na Facebooku a druhá je spojená s videem na našem Youtube kanálu Venilafi tým. Na konci soutěže vylosujeme ze všech komentářů (zde na stránce, v upoutávce na Facebooku a pod videem) jednoho výherce. Výherce budeme kontaktovat e-mailem, případně jinou cestou, dle možností. Účastí v soutěži souhlasíte s tím, abychom vám v případě výhry na uvedený e-mail nebo jinou cestou zaslali oznámení o výhře.
Pro soutěž platí také podrobná pravidla,  která najdete na tomto odkazu.

O e-shopu Faraon-sandals.cz


Internetový obchod Faraon-sandals.cz se specializuje na výrobky z kvalitní kůže. Jedinečné jsou v nabídce například ručně vyráběné sandály z velbloudí kůže a BAREFOOTY. Velbloudí kůže se rychle přizpůsobí, nedře, netlačí, je dvojnásobně pevnější, než hovězí kůže. V nabídce e-shopu najdete také krásné kožené kabelky, opasky pro muže i ženy, u kterých se dá délka snadno přizpůsobit i pro děti. Dále můžete vybírat z klobouků a domácí obuvi.

Soutěžní úkol:

Sem do komentářů pod soutěž (nebo na Facebooku) nám napište, co vás z nabídky https://www.faraon-sandals.cz/cs/ zaujalo a čím. Dejte lajk videu https://www.youtube.com/watch?v=h43p2Qu8yoI a odběr kanálu (pokud jste tak již neudělali dříve) a přímo pod video na Youtube nám napište, co se vám na hře líbí.

Kde dát lajk videu a odběr YT kanálu ze soutěžního úkolu vidíte níže na obrázku podle šipek. Na Youtube musíte být zaregistrovaní a přihlášení, aby to šlo.


Výhra v soutěži:

Kožený opasek hladký bez vzoru, šíře 2 cm v hodnotě 300,- Kč

24 komentářů u „Soutěž o kožený opasek pro muže i ženy“

  1. Nejvíce se mi líbí kožená kabelka ( 82374). Kabelka je nadčasová, kůže má krásnou barvu a hodí se úplně ke všemu ( mimo společenské a večerní příležitosti samozř.)
    Jestli u vás „vydrží“ budu si o ni „psát Ježíškovi“.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *