Soutěž o krásný pletený svetr s aztéckým vzorem

V soutěži hrajeme o krásný pletený svetr s aztéckým vzorem v hodnotě 690,- Kč. Elegantní svetr v nadčasovém designu je ze 100% italského akrylu. Každý třetí den vyjde zde na stránce soutěže nová otázka ze stránek e-shopu. Hráli jsme do 18.1.2018. Výhru získala Jarmila Ondrašíková, gratulujeme! 🙂

Pravidla soutěže:

Každý 3. den najdete zde na stránce novou otázku z e-shopu, který výhru věnoval. Na každou novou otázku můžete jednou odpovědět. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech komentářů zde pod soutěží. Čím více odpovědí zanecháte, tím vyšší je šance na výhru.
Soutěž veřejně sdílejte přes tlačítko Share na vašem profilu (tlačítko najdete pod názvem soutěže).
Staňte se fanoušky (pokud ještě nejste)
1. naší FB stránky https://www.facebook.com/Venilafi/
2. FB stránky obchodu www.modnimaminka.cz https://www.facebook.com/modnimaminka.cz/

Výherce zveřejníme zde v soutěži v prvním odstavci textu a na e-mail uvedený u komentáře pošleme výherci zprávu. Účastí v soutěži souhlasíte s tím, abychom vám v případě výhry na uvedený e-mail zaslali oznámení o výhře. Pro soutěž platí také podrobná pravidla, která najdete na tomto odkazu.

Výhru věnoval internetový obchod www.eurobutik.cz


Internetový obchod www.eurobutik.cz nabízí velký výběr dámské módy – halenky, svetry, ponča, tuniky, kalhoty, sukně, šaty, bundy a další. Také těhotenské módní oblečení, doplňky k outfitu – kabelky, pásky, šátky, šály, klobouky, bižuterii… Svou kategorii mají také velké plyšové hračky, oblíbení mazlíčci nejen těch nejmenších členů rodiny.

KONEC SOUTĚŽE

Výhra v soutěži:

Elegantní pletený svetr s aztéckým vzorem v hodnotě 690,- Kč

395 komentářů u „Soutěž o krásný pletený svetr s aztéckým vzorem“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *