Soutěž o lotosový svícen, světle růžový

v soutěži hrajeme o nádherný o lotosový svícen, světle růžový. Svícen ve tvaru lotosového květu je vyrobený z barvených lastur filipínských mušlí. Rozměry má 15x15cm. Každý třetí den vyjde zde na stránce soutěže nová otázka ze stránek e-shopu, odpovídejte dolů do komentářů. Hráli jsme do 17.8.2018. Výhru získala TEREZA, gratulujeme! 🙂

Pravidla soutěže:

Každý 3. den najdete zde na stránce novou otázku z e-shopu, který výhru věnoval. Na každou novou otázku můžete jednou odpovědět. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech komentářů zde pod soutěží. Čím více odpovědí zanecháte, tím vyšší je šance na výhru.

Soutěž veřejně sdílejte přes tlačítko Share na vašem profilu (tlačítko najdete pod názvem soutěže). Stačí jednou, na začátku soutěže.
Staňte se fanoušky (pokud ještě nejste)
1. naší FB stránky https://www.facebook.com/Venilafi/
2. FB stránky obchodu www.buddhanaramek.cz https://www.facebook.com/buddhanaramek/

Výherce zveřejníme zde v soutěži v prvním odstavci textu a na e-mail uvedený u komentáře pošleme výherci zprávu. Účastí v soutěži souhlasíte s tím, abychom vám v případě výhry na uvedený e-mail zaslali oznámení o výhře. Pro soutěž platí také podrobná pravidla, která najdete na tomto odkazu.

Výhru věnoval internetový obchod www.buddhanaramek.cz

Internetový obchod www.buddhanaramek.cz se specializuje především na ručně vyráběné náramky z různých materiálů s minerálními kameny, ale sortiment nadále rozšiřuje. Vybírat tak můžete i náušnice, přívěsky, prsteny, náhrdelníky, lapače snů, diáře, svíčky nebo drahé kameny do vody.

KONEC SOUTĚŽE

Výhra v soutěži:

Nádherný o lotosový svícen ve světle růžové barvě z lastur filipínských mušlí

456 komentářů u „Soutěž o lotosový svícen, světle růžový“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *