Soutěž o luxusní přikrývku a polštář a 3D povlečení dle výběru

V soutěži hrajeme o luxusní celoroční přikrývku Thermo a stejně tak úžasný měkkoučký a pohdolný polšátř a k setu získá výherce i jedno 3D povlečení na polštář a přikrývku, které si vybere. Každý druhý den vyjde zde na stránce soutěže nová otázka ze stránek e-shopu. Hráli jsme do 17.6.2018. Výhru získala Fillynka, gratulujeme! 🙂

Pravidla soutěže:

Každý 2. den najdete zde na stránce novou otázku z e-shopu, který výhru věnoval. Na každou novou otázku můžete jednou odpovědět. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech komentářů zde pod soutěží. Čím více odpovědí zanecháte, tím vyšší je šance na výhru.
Soutěž veřejně sdílejte přes tlačítko Share na vašem profilu (tlačítko najdete pod názvem soutěže). Stačí jednou, na začátku soutěže.
Staňte se fanoušky (pokud ještě nejste)
1. naší FB stránky https://www.facebook.com/Venilafi/
2. FB stránky obchodu www.deky.eu https://www.facebook.com/PovleceniGlobal.cz/

Výherce zveřejníme zde v soutěži v prvním odstavci textu a na e-mail uvedený u komentáře pošleme výherci zprávu. Pro soutěž platí také podrobná pravidla, která najdete na tomto odkazu.

Výhru věnoval internetový obchod www.deky.eu

V internetovém obchodě Deky.eu vybírejte z kvalitního ložního povlečení, prostěradel, polštářů a přikrývek, chráničů matrací, dek z mikrovlákna, ručníků a osušek z froté nebo bambusu, anebo z nádherných koupelnových a WC předložek.

KONEC SOUTĚŽE

 

Výhra v soutěži:

Jeden výherce získá celý set v hodnotě 1.715,- Kč – luxusní Thermo přikrývku, luxusní polštář a jedno 3D povlečení dle vlastního výběru

1 197 komentářů u „Soutěž o luxusní přikrývku a polštář a 3D povlečení dle výběru“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *