Soutěž o luxusní set přikrývku a polštář a nádhernou mikroflanelovou deku

V soutěži hrajeme o SET DE LUXE – deku 140x200cm + polštář 70x90cm s výplní z dutého vlákna, ve kterých se vám bude krásně spát a součástí výhry je také nádherná teploučká mikroflanelová deka ve fialové barvě o rozměrech 150x200cm. Každý třetí den vyjde zde na stránce soutěže nová otázka ze stránek e-shopu. Hráli jsme do 21.6.2018. Výhru získala Evulepapule, gratulujeme! 🙂

Pravidla soutěže:

Každý 3. den najdete zde na stránce novou otázku z e-shopu, který výhru věnoval. Na každou novou otázku můžete jednou odpovědět. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech komentářů zde pod soutěží. Čím více odpovědí zanecháte, tím vyšší je šance na výhru.
Soutěž veřejně sdílejte přes tlačítko Share na vašem profilu (tlačítko najdete pod názvem soutěže).
Staňte se fanoušky (pokud ještě nejste)
1. naší FB stránky https://www.facebook.com/Venilafi/
2. FB stránky obchodu www.likvidaceskladueu.cz https://www.facebook.com/likvidaceskladueu/

Výherce zveřejníme zde v soutěži v prvním odstavci textu a na e-mail uvedený u komentáře pošleme výherci zprávu. Účastí v soutěži souhlasíte s tím, abychom vám v případě výhry na uvedený e-mail zaslali oznámení o výhře. Pro soutěž platí také podrobná pravidla, která najdete na tomto odkazu.

Výhru věnoval internetový obchod www.likvidaceskladueu.cz

Internetový obchod www.likvidaceskladueu.cz nabízí velkou škálu produktů se slevami až 60%. V e-shopu najdete ložní povlečení, prostěradla, ručníky, osušky, spotřebiče, domácí potřeby, dekorace a dárkové zboží, grily, houpačky, zahradní nábytek, bazény, dětské houpačky, pískoviště, hračky, školní potřeby, kosmetiku, erotické zboží, ale i dámské, pánské a dětské oblečení a další produkty.

KONEC SOUTĚŽE

Výhra v soutěži:

Luxusní SET DE LUXE – deku 140x200cm + polštář 70x90cm s výplní z dutého vlákna a mikroflanelová deka ve fialové barvě o rozměrech 150x200cm

705 komentářů u „Soutěž o luxusní set přikrývku a polštář a nádhernou mikroflanelovou deku“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *