Soutěž o magnetickou stolní hru CUTS

V soutěži hrajeme o magnetickou stolní hru CUTS. Magnetická stolní hra je vhodná pro všechny věkové kategorie, v roce 2013 získala titul hlavolam roku. Je velmi vhodnou pomůckou na procvičování mozku a myšlení pro malé i velké. Každý třetí den vyjde zde na stránce soutěže nová otázka ze stránek e-shopu, odpovídejte dolů do komentářů. Hráli jsme do 2.4.2019. Výhru získává Daniela Znamenáčková, gratulujeme! 🙂

Pravidla soutěže:

Každý 3. den najdete zde na stránce novou otázku z e-shopu, který výhru věnoval. Na každou novou otázku můžete jednou odpovědět. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech komentářů zde pod soutěží. Čím více odpovědí zanecháte, tím vyšší je šance na výhru.
Soutěž veřejně sdílejte přes tlačítko Share na vašem profilu (tlačítko najdete pod názvem soutěže).
Staňte se fanoušky (pokud ještě nejste)
1. naší FB stránky https://www.facebook.com/Venilafi/
2. FB stránky obchodu www.sudoku-k.eu https://www.facebook.com/cuts.magnetickehlavolamy.cz/

Výherce zveřejníme zde v soutěži v prvním odstavci textu a na e-mail uvedený u komentáře pošleme výherci zprávu. Účastí v soutěži souhlasíte s tím, abychom vám v případě výhry na uvedený e-mail zaslali oznámení o výhře. Pro soutěž platí také podrobná pravidla, která najdete na tomto odkazu.

Výhru věnoval internetový obchod www.sudoku-k.eu

Mozkové buňky je třeba trénovat od dětství až po stáří. Sudoku a různé typy hlavolamů nás baví napříč generacemi i zájmy. Na stránkách Sudoku-k.eu najdete měsíčník Sudoku-k s možností předplatného, ale i k online vyzkoušení. Kromě toho také informace o novém typu magnetického hlavolamu CUTS s různými formami obtížností vhodný pro děti i dospělé. Nejčerstvější novinkou je stolní hra CUTS.

KONEC SOUTĚŽE

Výhra v soutěži:

Magnetická stolní hra CUTS – ocenění hlavolam roku 2013

408 komentářů u „Soutěž o magnetickou stolní hru CUTS“

  1. hracími kameny vyplnit celou šachovnici, přičemž kameny stejné barvy se SMÍ DOTÝKAT POUZE ROHYa každá úloha má pouze jedno řešení

  2. Cíl hry:

    hracími kameny vyplnit celou šachovnici
    kameny stejné barvy se SMÍ DOTÝKAT POUZE ROHY
    každá úloha má pouze jedno řešení

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *