Soutěž o nádherný servírovací talíř AZUL NUEVO

V soutěži hrajeme o krásný ručně vyrobený a malovaný servírovací talíř AZUL NUEVO v hodnotě 463,- Kč. Servírovací talíř s krásným dekorem můžete vložit do myčky i do mikrovlnné trouby. Každý třetí den vyjde zde na stránce soutěže nová otázka ze stránek e-shopu, odpovídejte dolů do komentářů. Hrajeme do 14.4.2019.

Pravidla soutěže:

Každý 3. den najdete zde na stránce novou otázku z e-shopu, který výhru věnoval. Na každou novou otázku můžete jednou odpovědět. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech komentářů zde pod soutěží. Čím více odpovědí zanecháte, tím vyšší je šance na výhru.

Soutěž veřejně sdílejte přes tlačítko Share na vašem profilu (tlačítko najdete pod názvem soutěže). Stačí jednou, na začátku soutěže.
Staňte se fanoušky (pokud ještě nejste)
1. naší FB stránky https://www.facebook.com/Venilafi/
2. FB stránky e-shopu www.spanelska-keramika.cz https://www.facebook.com/spanelska.keramika/

Výherce zveřejníme zde v soutěži v prvním odstavci textu a na e-mail uvedený u komentáře pošleme výherci zprávu. Účastí v soutěži souhlasíte s tím, abychom vám v případě výhry na uvedený e-mail zaslali oznámení o výhře. Pro soutěž platí také podrobná pravidla, která najdete na tomto odkazu.

Výhru věnoval internetový obchod www.spanelska-keramika.cz

Internetový obchod www.Spanelska-keramika.cz se specializuje na keramiku dováženou ze Španělska. Ručně vyráběná a malovaná keramika je vhodná do myčky i mikrovlnky. Vybírat můžete podle typu keramiky, nebo keramiku v oblíbeném dekoru. Na e-shopu naleznete např. mísy, džbány, podnosy, talíře, šálky…

Aktuální soutěžní otázky:

15.-17.3. odpovídejte na otázku: V jakých rozměrech jsou v podnosy https://spanelska-keramika.cz/kategorie-produktu/dekory/canarias/?

18.-20.3. odpovídejte na otázku: Které se vám líbí https://spanelska-keramika.cz/kategorie-produktu/salky-a-hrnky/?

21.-23.3. odpovídejte na otázku: Který talíř by byl na Velikonoce nejhezčí https://spanelska-keramika.cz/kategorie-produktu/talire/?

Výhra v soutěži:

Nádherný ručně vyrobený a malovaný servírovací talíř AZUL NUEVO z keramiky v hodnotě 463,- Kč.