Soutěž o regál na víno z masivu

V soutěži hrajeme o krásný a praktický regál na 10 lahví vína z masivního dřeva. Regál přímo od výrobce je z měkkého masivního dřeva, v přírodním provedení a rozměrech 525 x 260 x 300 mm. Každý třetí den vyjde zde na stránce soutěže nová otázka ze stránek e-shopu, odpovídejte dolů do komentářů. Hráli jsme do 6.7.2018. Výhru získává Krista Teuerová, gratulujeme! 🙂

Pravidla soutěže:

Každý 3. den najdete zde na stránce novou otázku z e-shopu, který výhru věnoval. Na každou novou otázku můžete jednou odpovědět. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech komentářů zde pod soutěží. Čím více odpovědí zanecháte, tím vyšší je šance na výhru.
Soutěž veřejně sdílejte přes tlačítko Share na vašem profilu (tlačítko najdete pod názvem soutěže).
Staňte se fanoušky (pokud ještě nejste)
1. naší FB stránky https://www.facebook.com/Venilafi/
2. FB stránky obchodu www.dreveneregaly.cz https://www.facebook.com/inkakares.cz/

Výherce zveřejníme zde v soutěži v prvním odstavci textu a na e-mail uvedený u komentáře pošleme výherci zprávu. Účastí v soutěži souhlasíte s tím, abychom vám v případě výhry na uvedený e-mail zaslali oznámení o výhře. Pro soutěž platí také podrobná pravidla, která najdete na tomto odkazu.

Výhru věnoval internetový obchod www.dreveneregaly.cz

Český výrobce ve svém internetovém obchodě Dreveneregaly.cz nabízí především různé typy regálů vlastní výroby z masivu vhodné na uložení vína, ale i větší regály s více či méně policemi, rohové regály, možnost výroby regálů na míru podle potřeby… Můžete si zvolit povrchovou úpravu podle svých potřeb. V nabídce jsou i další výrobky ze dřeva, například nádherné ptačí budky, dětská pískoviště a domečky, luxusní konferenční stolky, dřevěné bedničky a na Vánoce stojany ke stromečkům.

KONEC SOUTĚŽE

Výhra v soutěži:

Praktický regál na 10 lahví vína z masivního dřeva

338 komentářů u „Soutěž o regál na víno z masivu“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *