Soutěž o rýžovar Rohnson

V soutěži hrajeme o skvělý hrnec Rýžovar značky Rohnson, se kterým bude luxusně uvařená rýže opravdovou hračkou a potěšením. Každý 3. den zveřejňujeme na stránce soutěže novou otázku, která je spojená vždy s jedním z e-shopů, zapojených do této soutěže. Hrajeme do 22.5. 2018.

Pravidla soutěže:

1. Každý 3. den zveřejníme zde na stránce novou otázku, vztahující se k jednomu ze zapojených e-shopů. Na každou novou otázku můžete jednou odpovědět. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech komentářů pod soutěží. Čím více odpovědí zanecháte, tím vyšší je šance na výhru.
2. Soutěž veřejně sdílejte přes tlačítko Share na vašem profilu (tlačítko najdete pod názvem soutěže).
3. Staňte se fanoušky všech facebookových stránek zapojených e-shopů a webů, umístěných níže:
1 – https://www.facebook.com/chaganela/
2 – https://www.facebook.com/vcelarstvispacek/
3 – https://www.facebook.com/Brumlik.cz/
4 – https://www.facebook.com/firmakubat/
5 – https://www.facebook.com/doplnky.bydleni.cz/
6 – https://www.facebook.com/inkakares.cz/
7 – https://www.facebook.com/Dobroty-pro-v%C3%A1s-323035151486488/
8 – https://www.facebook.com/Dekorantcz-1007938569227839/

Výherce zveřejníme zde v soutěži v prvním odstavci textu a na e-mail uvedený u komentáře pošleme výherci zprávu. Pro soutěž platí také podrobná pravidla, která najdete na tomto odkazu. Výhru z této soutěže pošleme i na Slovensko!

Aktuální soutěžní otázka:

1.-3.4. odpovídejte na otázku: Jak například můžete užívat https://www.medicinashop.cz/produkty/prirodni-oleje/rakytnikovy-olej-100ml?

4.-6.4. odpovídejte na otázku: Kdo je výrobcem http://www.vcelarstvispacek.cz/MED-S-MANDLEMI-230g-d33.htm?

7.-9.4. odpovídejte na otázku: Které se vám líbí https://www.kojeneckeobleceni.cz/Chrastitka-c27_234_2.htm?

10.-12.4. odpovídejte na otázku:  Jaké barevné provedení je https://www.kubatkuze.cz/kozena-ledvinka-31091/?

13.-15.4. odpovídejte na otázku: Které se vám líbí https://www.doplnky-bydleni.cz/zaclony?

16.-18.4. odpovídejte na otázku: Kolik stojanů ve tvaru kříže je v nabídce https://www.dreveneregaly.cz/kategorie-zbozi/vanocni-zbozi/stojany-na-vanocni-stromky/drevene-stojany-kriz/?

19.-21.4.. odpovídejte na otázku: Který vás zaujal http://www.dobrotyprovas.cz/category/english-tea/127?

29.-31.3. odpovídejte na otázku: Kolik kg váží váza https://www.dekorant.cz/vazy/bohemia-jihlava-sklenena-vaza-lisboa–barevna-varianta/?

Zapojené e-shopy:

V internetovém obchodě Medicinashop.cz najdete potravinové doplňky na čistě přírodní bázi.  Všechny produkty jsou ekologicky čisté, 100% přírodní a neobsahují žádná aditiva, barviva či konzervanty.

Rodinné Včelařství Špaček nabízí své vlastní výrobky v podobě výborného a kvalitního medu, medu s přísměsmi, krásných svíček ze včelího vosku, ale v internetovém obchodě Vcelarstvispacek.cz najdete také osvědčenou kosmetiku značky Pleva.

Internetový obchod Kojeneckeobleceni.cz nabízí výbavičky pro miminka, kojenecké oblečení a kojenecké potřeby. V nabídce najdete dárky k narození miminka, hračky pro novorozence,  kouzelná bodýčka s krásnými potisky, podobně originální jsou i trička, overaly, nebo bryndáčky… Velikosti oblečení jsou už od 44cm pro nedonošená miminka a nabídka je velmi pestrá.

Poctivá česká výroba z pravé kůže. Tak lze shrnout nabídku a produkty na stránkách internetového e-shopu a výrobce Kubatkuze.cz. Vybírat můžete dámské kožené kabelky, pánské aktovky, univerzální kabely, kožené batohy, peněženky, ledvinky, opasky, interiérové přírodní kožešiny a využít můžete také činění kůží.

V internetovém obchodě Doplnky-Bydleni.cz najdete garnýže, rolety, záclony, závěsy, další bytový textil a bytové dekorace ke zútulnění všech interiérů. Zvláště u garnýží je specializace tohoto e-shopu obrovská. Skladem je přes 18.000 typů garnýží a průběžně jsou naskladňovány nové kolekce.

Český výrobce ve svém internetovém obchodě Dreveneregaly.cz nabízí především různé typy regálů vlastní výroby z masivu vhodné na uložení vína, ale i větší regály s více či méně policemi, rohové regály, možnost výroby regálů na míru podle potřeby… Můžete si zvolit povrchovou úpravu podle svých potřeb. V nabídce jsou i další výrobky ze dřeva, například nádherné ptačí budky, dětská pískoviště a domečky, luxusní konferenční stolky, dřevěné bedničky a na Vánoce stojany ke stromečkům.

V internetovém obchodě Dobrotyprovas.cz můžete vybírat z mnoha luxusních pochoutek. Mezi pečlivě vybranými,  sladkými a slanými pochoutkami a nápoji, které v běžném větším a velkém obchodě nenajdete, jsou například pečené čaje, medovina, káva 100% Arabica, Babiččiny sirupy, čokolády a další delikatesy.

Díky šikovným sklářům a mnohaleté sklářské tradici stéle vznikají nádherné karafy, sklenice, vázy… V internetovém obchodě Dekorant.cz můžete vybírat z užitkového či dekorativného skla české výroby. Sklenice na šampaňské, víno, whisky, ale také na nealkoholické nápoje, karafy na víno, karafy na whisky, nebo celé soupravy, vázy, či popelníky – krásné dárky i praktický designový doplněk domácnosti.

Výhra v soutěži:

Rýžovar značka Rohnson

489 komentářů u „Soutěž o rýžovar Rohnson“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *