Soutěž o sadu šroubováků

V soutěži hrajeme o sadu křížových a plochých šroubováků. V sadě je 6 kusů šroubováků s rukojetí s měkkou protiskluzovou gumou. V e-shopu je nyní můžete zakoupit za výhodnou cenu 55,- Kč. Každý druhý den vyjde zde na stránce soutěže nová otázka ze stránek e-shopu. Hráli jsme do 18.6.2018. Výhru získala Božena Doubková, gratulujeme! 🙂

Pravidla soutěže:

Každý 2. den najdete zde na stránce novou otázku z e-shopu, který výhru věnoval. Na každou novou otázku můžete jednou odpovědět. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech komentářů zde pod soutěží. Čím více odpovědí zanecháte, tím vyšší je šance na výhru.
Soutěž veřejně sdílejte přes tlačítko Share na vašem profilu (tlačítko najdete pod názvem soutěže). Stačí jednou, na začátku soutěže.
Staňte se fanoušky (pokud ještě nejste)
1. naší FB stránky https://www.facebook.com/Venilafi/
2. FB stránky obchodu www.naradi-rh.cz https://www.facebook.com/naradirh/

Výherce zveřejníme zde v soutěži v prvním odstavci textu a na e-mail uvedený u komentáře pošleme výherci zprávu. Pro soutěž platí také podrobná pravidla, která najdete na tomto odkazu.

Výhru věnoval internetový obchod www.naradi-rh.cz

V internetovém obchodě Naradi-rh.cz si vyberou muži i ženy. K dispozici jsou sady nářadí, elektrické nářadí, dílenské nářadí, čerpadla, generátory, různé organizéry, kapsáře a kufry na nářadí, ale také třeba mixéry, odšťavňovače, udírny, mnoho doplňků a součástí nářadí a další produkty.

KONEC SOUTĚŽE

Výhra v soutěži:

Sada 6 kusů křížových a plochých šroubováků s rukojetí s měkkou protiskluzovou gumou