Soutěž o SATISFYER Pro Penguin Next Generation

V soutěži hrajeme o dámský masážní strojek SATISFYER Pro Penguin Next Generation. Jde o bestseller letošní sezóny 🙂 Intuitivní ovládací panel na kulatém bříšku strojku vám umožní najít oblíbenou intenzitu z 11 nabízených programů, se kterými se určitě nikdy nebudete nudit. Pozor, tato soutěž je pouze pro starší 18 let! Každý třetí den vyjde zde na stránce soutěže nová otázka ze stránek e-shopu, odpovídejte dolů do komentářů. Hráli jsme do 21.9.2018. Výhru získala Dagmar Hudečková, gratulujeme! 🙂

Pravidla soutěže:

Každý 3. den najdete zde na stránce novou otázku z e-shopu, který výhru věnoval. Na každou novou otázku můžete jednou odpovědět. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech komentářů zde pod soutěží. Čím více odpovědí zanecháte, tím vyšší je šance na výhru.

Soutěž veřejně sdílejte přes tlačítko Share na vašem profilu (tlačítko najdete pod názvem soutěže). Stačí jednou, na začátku soutěže.
Staňte se fanoušky (pokud ještě nejste)
1. naší FB stránky https://www.facebook.com/Venilafi/
2. FB stránky e-shopu www.vibratory-online.cz https://www.facebook.com/hrackyprozenyamuze

Výherce zveřejníme zde v soutěži v prvním odstavci textu a na e-mail uvedený u komentáře pošleme výherci zprávu. Účastí v soutěži souhlasíte s tím, abychom vám v případě výhry na uvedený e-mail zaslali oznámení o výhře. Pro soutěž platí také podrobná pravidla, která najdete na tomto odkazu.

Výhru věnoval internetový obchod www.vibratory-online.cz

V internetovém obchodě www.vibratory-online.cz naleznete široký výběr značkových vybrátorů, erotického prádla a dalších erotických pomůcek pro muže a ženy. 90% produktů je v e-shopu skladem, dorazí v diskrétním balení a v každé objednávce dostanete dárek navíc.

KONEC SOUTĚŽE

Výhra v soutěži:

Dámský masážní strojek SATISFYER Pro Penguin Next Generation v hodnotě 1.269,- Kč

252 komentářů u „Soutěž o SATISFYER Pro Penguin Next Generation“

  1. Pěříčko na šimrání Sexy Feather Tickler purple – Toy Joy — Celková délka včetně rukojeťi: 22 cm

  2. Pěříčko na šimrání Sexy Feather Tickler purple – Toy Joy — Celková délka včetně rukojeťi: 22 cm

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *