Soutěž o Smoothie mixér Pastels Sencor

V soutěži hrajeme o nádherný Smoothie mixér Pastels Sencor se dvěma lahvemi. Bledě modrý design vás potěší, kdykoli ho v kuchyni zahlédnete 🙂 Každý 3. den zveřejňujeme na stránce soutěže novou otázku, která je spojená vždy s jedním z e-shopů, zapojených do této soutěže. Hrajeme do 14.5. 2018.

Pravidla soutěže:

1. Každý 3. den zveřejníme zde na stránce novou otázku, vztahující se k jednomu ze zapojených e-shopů. Na každou novou otázku můžete jednou odpovědět. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech komentářů pod soutěží. Čím více odpovědí zanecháte, tím vyšší je šance na výhru.
2. Soutěž veřejně sdílejte přes tlačítko Share na vašem profilu (tlačítko najdete pod názvem soutěže).
3. Staňte se fanoušky všech facebookových stránek zapojených e-shopů a webů, umístěných níže:
1 – https://www.facebook.com/chaganela/
2 – https://www.facebook.com/vcelarstvispacek/
3 – https://www.facebook.com/Brumlik.cz/
4 – https://www.facebook.com/firmakubat/
5 – https://www.facebook.com/doplnky.bydleni.cz/
6 – https://www.facebook.com/inkakares.cz/
7 –
8 –

Výherce zveřejníme zde v soutěži v prvním odstavci textu a na e-mail uvedený u komentáře pošleme výherci zprávu. Pro soutěž platí také podrobná pravidla, která najdete na tomto odkazu. Výhru z této soutěže pošleme i na Slovensko!

Aktuální soutěžní otázka:

11.-13.1. odpovídejte na otázku: Čím je podle vás nabíka e-shopu http://www.medicinashop.cz/ zajímavá?

14.-16.1. odpovídejte na otázku: Který z medů s příměsmi http://www.vcelarstvispacek.cz/MEDY-S-PRIMESMI-c3_0_1.htm byste si vybrali?

17.-19.1. odpovídejte na otázku: Který z dárků k narození miminka https://www.kojeneckeobleceni.cz/DARKY-K-NAROZENI-MIMINKA-c73_0_1.htm se vám nejvíc líbí?

20.-22.1. odpovídejte na otázku: Která z kabelek se vám nejvíc líbí https://www.kubatkuze.cz/damske-kozene-kabelky/?

23.-25.1. odpovídejte na otázku: Které z dřevěných garnýží vás zaujaly https://www.doplnky-bydleni.cz/drevene-garnyze?

Zapojené e-shopy:

V internetovém obchodě Medicinashop.cz najdete potravinové doplňky na čistě přírodní bázi.  Všechny produkty jsou ekologicky čisté, 100% přírodní a neobsahují žádná aditiva, barviva či konzervanty.

Rodinné Včelařství Špaček nabízí své vlastní výrobky v podobě výborného a kvalitního medu, medu s přísměsmi, krásných svíček ze včelího vosku, ale v internetovém obchodě Vcelarstvispacek.cz najdete také osvědčenou kosmetiku značky Pleva.

Internetový obchod Kojeneckeobleceni.cz nabízí výbavičky pro miminka, kojenecké oblečení a kojenecké potřeby. V nabídce najdete dárky k narození miminka, hračky pro novorozence,  kouzelná bodýčka s krásnými potisky, podobně originální jsou i trička, overaly, nebo bryndáčky… Velikosti oblečení jsou už od 44cm pro nedonošená miminka a nabídka je velmi pestrá.

Poctivá česká výroba z pravé kůže. Tak lze shrnout nabídku a produkty na stránkách internetového e-shopu a výrobce Kubatkuze.cz. Vybírat můžete dámské kožené kabelky, pánské aktovky, univerzální kabely, kožené batohy, peněženky, ledvinky, opasky, interiérové přírodní kožešiny a využít můžete také činění kůží.

V internetovém obchodě Doplnky-Bydleni.cz najdete garnýže, rolety, záclony, závěsy, další bytový textil a bytové dekorace ke zútulnění všech interiérů. Zvláště u garnýží je specializace tohoto e-shopu obrovská. Skladem je přes 18.000 typů garnýží a průběžně jsou naskladňovány nové kolekce.

Český výrobce ve svém internetovém obchodě Dreveneregaly.cz nabízí především různé typy regálů vhodné na uložení vína, ale i větší regály s více či méně policemi z lamina nebo z masivu, rohové régály… Můžete si zvolit povrchovou úpravu podle svých potřeb. V nabídce jsou i další výrobky ze dřeva, například nádherné ptačí budky, dětská pískoviště a domečky, luxusní konferenční stolky, dřevěné bedničky a na Vánoce stojany ke stromečkům.

Výhra v soutěži:

Smoothie mixér Pastels Sencor se dvěma lahvemi

72 komentářů u „Soutěž o Smoothie mixér Pastels Sencor“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *