Soutěž o tři módní výhry od Miavimoda

V soutěži hrajeme o tři módní výhry v celkové hodnotě přes 1.000,- Kč. Hrajeme o žakárové kalhoty s variabilním použitím, které mají, zapínání na boku a velikost 38. Druhý výherce získá šedé tričko Cache Cache, velikost 38 a pro třetího výherce e-shop připravil krásný náhrdeník. Přívěsky s křížkem, věnečkem a motýlkem mají na sobě kamínky, připomínající diamanty. Každý druhý den vyjde zde na stránce soutěže nová otázka ze stránek e-shopu. Hrajeme do 19.6.2018.

Pravidla soutěže:

Každý 2. den najdete zde na stránce novou otázku z e-shopu, který výhru věnoval. Na každou novou otázku můžete jednou odpovědět. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech komentářů zde pod soutěží. Čím více odpovědí zanecháte, tím vyšší je šance na výhru.
Soutěž veřejně sdílejte přes tlačítko Share na vašem profilu (tlačítko najdete pod názvem soutěže). Stačí jednou, na začátku soutěže.
Staňte se fanoušky (pokud ještě nejste)
1. naší FB stránky https://www.facebook.com/Venilafi/
2. FB stránky obchodu www.miavimoda.cz https://www.facebook.com/Miavimodacz-464647433920488/

Výherce zveřejníme zde v soutěži v prvním odstavci textu a na e-mail uvedený u komentáře pošleme výherci zprávu. Pro soutěž platí také podrobná pravidla, která najdete na tomto odkazu.

Výhru věnoval internetový obchod www.miavimoda.cz

V internetovém obchodě Miavimoda.cz najdete dámské módní oblečení a doplňky značek Tramontana, Silvian Heach, Cache Cache, Yes! Miss, Mango a Steilmann. Nabídka e-shopu bude rozšiřována, například o dámské oblečení značek Tom Tailor, Stefanel, Bench, Gas… A také o pánské značkové oblečení.

Aktuální soutěžní otázka:

24.-25.5. odpovídejte na otázku: Které tričko/halenka se vám líbí http://www.miavimoda.cz/kategorie/tricka–halenky/?

26.-27.5. odpovídejte na otázku: Jakou barvu má nápis na tričku http://www.miavimoda.cz/tricka/cervene-tricko-tom-tailor/?

3 výhry v soutěži:

1. Žakárové kalhoty značky Silvian Heach s variabilním použitím, které mají, zapínání na boku a velikost 38. V hodnotě 792,- Kč.
2. Šedé tričko Cache Cache, velikost 38
3. Krásný náhrdeník. Přívěsky s křížkem, věnečkem a motýlkem mají na sobě kamínky, připomínající diamanty.

482 komentářů u „Soutěž o tři módní výhry od Miavimoda“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *