Soutěž o unisex kožený opasek dle výběru

V soutěži hrajeme o kožený opasek, ručně řezaný z jednoho kusu velmi kvalitní hovězí usně, vhodný pro muže i ženy. Výherce si vybere jeden kožený opasek z celé nabídky e-shopu. Každý třetí den vyjde zde na stránce soutěže nová otázka ze stránek e-shopu, odpovídejte dolů do komentářů. Hráli jsme do 1.8.2018. Výhru získala Jana Zjavková, gratulujeme! 🙂

Pravidla soutěže:

Každý 3. den najdete zde na stránce novou otázku z e-shopu, který výhru věnoval. Na každou novou otázku můžete jednou odpovědět. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech komentářů zde pod soutěží. Čím více odpovědí zanecháte, tím vyšší je šance na výhru.

Soutěž veřejně sdílejte přes tlačítko Share na vašem profilu (tlačítko najdete pod názvem soutěže). Stačí jednou, na začátku soutěže.
Staňte se fanoušky (pokud ještě nejste)
1. naší FB stránky https://www.facebook.com/Venilafi/
2. FB stránky obchodu www.faraon-sandals.cz https://www.facebook.com/faraonsandals.cz/

Výherce zveřejníme zde v soutěži v prvním odstavci textu a na e-mail uvedený u komentáře pošleme výherci zprávu. Účastí v soutěži souhlasíte s tím, abychom vám v případě výhry na uvedený e-mail zaslali oznámení o výhře. Pro soutěž platí také podrobná pravidla, která najdete na tomto odkazu.

Výhru věnoval internetový obchod www.faraon-sandals.cz

Internetový obchod Faraon-sandals.cz nabízí ručně šité sandále, pantofle, žabky, kristusky z velbloudí kůže. Také pohodlnou domácí obuv z pravé kůže, ovčí vlny a kožešin, bederní pásy, vesty, kožešinové předložky. Vybírat můžete z širokého sortimentu kožených kabelek a pásků v barvě sandálů, a také z kovových opasků a z klobouků.

KONEC SOUTĚŽE

Výhra v soutěži:

Ručně řezaný unisex kožený opasek dle výběru výherce

454 komentářů u „Soutěž o unisex kožený opasek dle výběru“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *