Soutěž o úžasnou dámskou kabelku pro notebook značky PUNCE

V soutěži hrajeme o nádhernou lesklou dámskou kabelku značky PUNCE v hodnotě 1350,- Kč, do které se vejde nejen notebook 15,6′, ale i další dokumenty, mobil a další nezbytnosti. Elegantní nadčasový design kabelky doplňují prvky ve stříbrné barvě. Každý třetí den vyjde zde na stránce soutěže nová otázka ze stránek e-shopu, odpovídejte dolů do komentářů. Hráli jsme do 16.8.2018. Výhru získala Hana Lišková, gratulujeme! 🙂

Pravidla soutěže:

Každý 3. den najdete zde na stránce novou otázku z e-shopu, který výhru věnoval. Na každou novou otázku můžete jednou odpovědět. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech komentářů zde pod soutěží. Čím více odpovědí zanecháte, tím vyšší je šance na výhru.

Soutěž veřejně sdílejte přes tlačítko Share na vašem profilu (tlačítko najdete pod názvem soutěže). Stačí jednou, na začátku soutěže.
Staňte se fanoušky (pokud ještě nejste)
1. naší FB stránky https://www.facebook.com/Venilafi/
2. FB stránky obchodu www.newberry.cz https://www.facebook.com/newberry.cz/

Výherce zveřejníme zde v soutěži v prvním odstavci textu a na e-mail uvedený u komentáře pošleme výherci zprávu. Účastí v soutěži souhlasíte s tím, abychom vám v případě výhry na uvedený e-mail zaslali oznámení o výhře. Pro soutěž platí také podrobná pravidla, která najdete na tomto odkazu.

Výhru věnoval internetový obchod www.newberry.cz

V internetovém obchodě Newberry.cz naleznete moderní dámské kabelky, crossbody tašky, pánské brašny, aktovky, elegantní tašky na notebook, kabelkové sety, psaníčka, peněženky, batohy do školy i turistiku. Obchod dodává zboží kamkoli v České i Slovenské republice. Všechny produkty jsou skladem, zakoupené zboží je díky tomu dodáváno do druhého dne. Možná je i velkoobchodní spolupráce s e-shopem.

KONEC SOUTĚŽE

Výhra v soutěži:

PUNCE LC-01 černá dámská kabelka pro notebook v hodnotě 1350,- Kč

571 komentářů u „Soutěž o úžasnou dámskou kabelku pro notebook značky PUNCE“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *