Soutěž o velkou tašku SCHOOL & OFFICE – Zebra

V soutěži hrajeme o originální, ručně vyrobenou, velkou koženkovou tašku s panelem SCHOOL & OFFICE – Zebra, kterou věnovala přímo návrhářka Marcela Tabáčková. Každý druhý den vyjde zde na stránce soutěže nová otázka ze stránek e-shopu. Hráli jsme do 1.7.2018. Konec soutěže, výhru získala Leona Milickova, gratulujeme! 🙂

Pravidla soutěže:

Každý 2. den najdete zde na stránce novou otázku z e-shopu, který výhru věnoval. Na každou novou otázku můžete jednou odpovědět. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech komentářů zde pod soutěží. Čím více odpovědí zanecháte, tím vyšší je šance na výhru.
Soutěž veřejně sdílejte přes tlačítko Share na vašem profilu (tlačítko najdete pod názvem soutěže).
Staňte se fanoušky (pokud ještě nejste)
1. naší FB stránky https://www.facebook.com/Venilafi/
2. FB stránky obchodu www.tmarcela.cz https://www.facebook.com/tmarcelas/

Výherce zveřejníme zde v soutěži v prvním odstavci textu a na e-mail uvedený u komentáře pošleme výherci zprávu. Pro soutěž platí také podrobná pravidla, která najdete na tomto odkazu.

Výhru věnoval internetový obchod www.tmarcela.cz

Na stránkách www.tmarcela.cz najdete nádherné, ručně šité dámské tašky, kabelky, psaníčka, kabelky pro děti… Návrhářka Marcela Tabáčková ušije i tašky či kabelky přímo na vaše přání. Česká, ruční, poctivá a kreativní tvorba je znát na pečlivém zpracování a originálních designech, veselých a nadčasových. Kromě vlastní tvorby Marcely Tabáčkové najdete v e-shopu také značkové dětské batůžky a tašky Lurchi. Pokud se chcete dozvědět víc o samotné paní návrhářce, nahlédněte do jejího blogu http://marcela-tabackova.blogspot.cz/, kde každý týden vychází nový článek ze života návrhářky.

KONEC SOUTĚŽE

Výhra v soutěži:

Velká koženková taška s panelem SCHOOL & OFFICE – Zebra

614 komentářů u „Soutěž o velkou tašku SCHOOL & OFFICE – Zebra“

  1. Děkuji za výhru,ale již jsem několikrát odepsala na Váš email a stále mi taška nepřišla. Je to již 5 měsíců a nic-ani žádná reakce na email. Jsem velmi zklamaná.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *