Soutěž o voálovou záclonu v hodnotě 1299 Kč

V soutěži hrajeme o krásnou voálovou záclonu v hodnotě 1.299,- Kč. Luxusní záclona je v bílo modrém provedení na řasící pásce o rozměrech 330×120 cm. Každý třetí den vyjde zde na stránce soutěže nová otázka ze stránek e-shopu. Hráli jsme do 13.1.2018. Výhru získala Lucie Gajdošíková, gratulujeme! 🙂

Pravidla soutěže:

Každý 3. den najdete zde na stránce novou otázku z e-shopu, který výhru věnoval. Na každou novou otázku můžete jednou odpovědět. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech komentářů zde pod soutěží. Čím více odpovědí zanecháte, tím vyšší je šance na výhru.
Soutěž veřejně sdílejte přes tlačítko Share na vašem profilu (tlačítko najdete pod názvem soutěže).
Staňte se fanoušky (pokud ještě nejste)
1. naší FB stránky https://www.facebook.com/Venilafi/
2. FB stránky obchodu www.bytovytextil.com https://www.facebook.com/Gabri-bytov%C3%BD-textil-143215525748889/

Výherce zveřejníme zde v soutěži v prvním odstavci textu a na e-mail uvedený u komentáře pošleme výherci zprávu. Účastí v soutěži souhlasíte s tím, abychom vám v případě výhry na uvedený e-mail zaslali oznámení o výhře. Pro soutěž platí také podrobná pravidla, která najdete na tomto odkazu.

Výhru věnoval internetový obchod www.bytovytextil.com

Internetový obchod www.bytovytextil.com se specializuje na bytový textil od záclon až po utěrky do kuchyně. V nabídce najdete obrovský výběr kusových i metrážových záclon, dále ubrusy, ložní povlečení, dětské polštářky, spony do záclon, prostěradla, sety, ručníky, osušky a mnoho dalších produktů pro domácnost i dekoraci interiéru.

KONEC SOUTĚŽE

Výhra v soutěži:

Luxusní voálová záclona v hodnotě 1.299,- Kč

312 komentářů u „Soutěž o voálovou záclonu v hodnotě 1299 Kč“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *