Stream soutěž 25.3. o 5 výher

V pondělí 25.3. od 16 hodin si v online soutěži na Youtube zahrajeme o 5 krásných výher. Budeme hrát o stolní hru Dopravní značky, o 3 kosmetické produkty a velkou osušku s Mickey Mousem. V soutěži jsme rozdali 3 výhry. Výherkyně najdete nad fotkou výher. O hru a tělové mléko si zahrajeme v jednom z živých vysílní na Twitch – http://radytipynavody.cz/prvni-velka-streamovaci-soutez/. Záznam živého vysílání z této proběhlé soutěže najdete zde https://www.youtube.com/watch?v=l4XvF94U3lg.

Pro účast v soutěži dejte odběr a zvoneček Youtube kanálu Venilafi tým https://www.youtube.com/channel/UCWuMZSqAuKJ0Ttt9uULb3fQ.
A zadejte si sledování na Instagramu https://www.instagram.com/venilafi/.
Jednak na nich budeme pouštět videa příchozích výher a další informace k soutěži a hlavně vás zvoneček na Youtube ihned informuje o spuštěném streamu soutěže. Přes Instagram soukromé zprávy pak domluvíme adresy k zaslání výher. Online soutěž poběží 25.3. od 16 hodin na našem Youtube kanále.

Pinterest Magazín Venilafi https://cz.pinterest.com/magaznv/pins/
Tvitter Magazín Venilafi https://twitter.com/Venilaficz
FB stránka https://www.facebook.com/Venilafi/

Hrát budeme o tyto výhry:

Zábavná i naučná stolní hra Dopravní značky zabaví celou rodinu. Věnoval ji e-shop Hrackovna.cz. Hru Dopravní značky můžete hrát jako pexeso, nebo s hrací deskou, fugirkou autíčka a kostkou. Výuková hra přiblíží dětem dopravní situace, značky a pravidla. U nás zabavila hra předškoláka i puberťáky. Pexeso víc bavilo puberťáky 🙂 Podívejte se na video z rozbalování a hraní https://www.youtube.com/watch?v=rl2rD57LnQY.

Následující 3 kosmetické produkty věnoval e-shop DKPharma.cz. První kosmetická výhra je Tělové mléko Australian Bodycare s olejem Tea Tree – 250 ml. Tělové mléko je výživné, hydratuje a lehce se vstřebává. Obsahuje přírodní olej Tea Tree, který má antiseptické účinky. Přináší úlevu při podráždění nebo svědění pokožky. Zklidňuje pleť po spálení sluncem, blahodárně působí na problematickou pleť a na rozpraskanou zhrublou pokožku.

Další výhrou od DKPharma.cz je Lehký zvlhčující krém na obličej Australian Bodycare 50 ml. Lehký zvlhčující krém pro smíšenou pleť obsahuje vyváženou kombinaci přírodního oleje Tea Tree, výtažky ze Serenoa Serrulata, sezamová semínka a arganový olej. Pomáhá omezovat tvorbu mazu a tím dociluje matného vzledu pokožky. Příjemně voní, nejvýraznější složkou vůně je u této kosmetiky právě olej Tea Tree. Pokožku prakticky ihned po namazání zvláčňuje. Recenzi si můžete přečíst zde http://radytipynavody.cz/recenze-kosmetika-australian-bodycare-od-dkpharma-cz/.

Výherkyní je Mo Na, gratulujeme! 🙂

Třetí výhrou od DKPharma.cz Deodorant Australian Bodycare s olejem Tea Tree 65ml. Díky vysoké koncentraci Tea Tree oleje má antiseptické účinky a Meadowfoam Seed olej v deodorantu pokožku zklidňuje. Takže se hodí i po depilaci. Deodorant je lehce parfémovaný, ale nedráždí ani jemnou a citlivou pokožku.

Výherkyní je Mo Na, gratulujeme! 🙂


Parádní velkou  licenční osušku s Mickey Mousem věnoval e-shop Arcadecolor.cz. Osuška je ze 100% bavlny. Rozměry má 70×140 cm. Je poměrně lehká na to, jak je velká. Takže se bude výborně hodit na pláž k vodě nebo k bazénu. Vzhledem k tomu, že drtivá většina dětí Mickey Mause miluje, bude se ručník určitě líbit 🙂 Přečtěte si mini recenzi http://radytipynavody.cz/osuska-s-mickey-mousem-a-povleceni-od-arcad.ecolor-cz/.

Výherkyní je olly fabia, gratulujeme! 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *