Svatební placky – originální doplněk i vzpomínka

Svatba patří k životním událostem, které si chceme pořádně užít a pamatovat si je. Svatební placky jsou originálním doplňkem, který svatební den oživí a zavzpomínáte si na něj třeba kdykoli při pohledu na lednici 🙂 Na stránkách https://www.ioznameni.cz/ si můžete vybrat z připravených designů svatebních placek, nebo si nechat zpracovat originální design pro vaši svatbu zdarma.

Placky si můžou svatební hosté připnout spolu s myrtou, nebo jimi myrtu plně nahradit a nechat si jen placky. Svatební placky můžou být klasické se spínacím špendlíkem nebo s magnetem a protimagnetem. Na oblečení je tak snadno přichytíte, aniž byste museli látku propichovat. Výborně drží celý svatební den a nakonec si je můžete díky magnetu přichytit třeba na lednici nebo na jiný kovový povrch a zavzpomínat si na skvělý svatební den každou chvíli.

Svatební placky jsou k objednání ve dvou rozměrech 25mm a 37mm. Při nákupu vybíráte způsob uchycení spínací špendlík nebo magnet s protimagnetem. A zvolíte počet kusů. Vždy je lepší objednat víc placek, než s kolika hosty počítáte pro případ, že se objeví nečekaní hosté, kteří vás rádi přijdou podpořit na obřad i přesto, že se následné hostiny nezúčastní. I pro ně bude svatební placka milou pozorností a vzpomínkou, která vydrží déle, než svatební oznámení. Placky se dají vyrobit i na rozlučku se svobodou, nebo jako jmenovky ke stolu – na každého hosta bude čekat na jeho místě placka, kterou si nasadí.

Design placek si můžete nechat sladit s celkovým stylem vaší svatby, na stránkách https://www.ioznameni.cz/ si můžete objednat zpracování a úpravu svatebních oznámení, kartiček, výrobu svatebního stromu, na který vám hosté napíší vzkazy a vy si jej pak necháte zarámovat a pověsíte třeba do ložnice.

Svatba je úžasným dnem a všechny drobné detaily z vaší svatby udělají dokonalý den, na který budete vy i vaši hosté dlouho a rádi vzpomínat.

Reklamní článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *