Účinná přírodní léčba

Obliba přírodní léčby rychle vzrůstá. Oproti klasickým lékům nemá vedlejší účinky, léčí komplexněji a účinky léčby jsou trvalejší. Tinktury z bylin a gemmoterapie, tedy tinktury například z pupenů, obsahují největší míru účinných látek.

Velkou výhodou tinktur je zmíněné komplexní působení na tělo jako celek. Především tinktury z pupenů obsahují kromě léčivých látek také vitamíny nebo nukleové kyseliny. Přírodní tinktury nenarušují střevní mikroflóru a působí na organismus celkově jemněji. Společnost Bylinné kapky s.r.o. je specializovaný výrobce bylinných tinktur z léčivých bylin. Jejich výrobky najdete v internetovém obchodě Tinktura.eu. Na stránkách můžete vybírat z více jak 700 přírodních extraktů převážně v podobě tiktur.

Tinktury jsou vyráběné v certifikované laboratoři a to v několika produktových řadách.
Tinktury z léčivých rostlin
Tinktury z léčivých rostlin v kvalitě BIO
Gemmoterapie (tinktury z pupenů)
Tinktury z bylin fytoinformační (potencované)
Silice jsou nejnovějším přírůstkem v sortimentu, jde o 100% přírodní éterické oleje z léčivých rostlin, které můžete využít pro relaxaci, uvolnění, provonění domácnosti apod.

Vysoká kvalita využívaných bylin a jejich částí je zachovaná díky pečlivému zpracování buď za čerstva, nebo v sušené podobě. Léčivé rostliny a jejich účinky lidé využívají tisíciletí. Některé formy využití jsou ovšem novinkou. Například Gemmoterapie je v Evropě známá posledních víc jak 50 let. V České republice se jí odborníci na bylinky začali věnovat na konci minulého století. Společnost Bylinné kapky s.r.o. s těmito odborníky spolupracuje při vývoji a výrobě tinktur.

Gemmoterapie využívá především pupeny, kořínky a mladé výhonky rostlin, které obsahují větší míru léčivých látek, nebo naopak prvky, které v rostlině už nenajdete. Jsou to hormony, enzymy, stopové prvky, vitamíny a další cenné látky, které v léčbě výrazně pomáhají. Díky tomu, že sama příroda sladila poměry látek dokonale, jsou tinktury o to účinnější. V gemmoterapii se využívají například výtažky z pupenů černého bezu pro kožní problémy a čištění cévních stěn. Výtažky z pupenů borůvky pomáhají se zrakem, cukrovkou a také s cévami…

Na e-shopu Tinktura.eu můžete přírodní léčivé produkty vybírat podle typu tinktur nebo typu obtíží, se kterými se potýkáte. Obtíže můžete zadat i do vyhledavače, například na slovo „angína“ vyjedou možné tinktury, které můžete při tomto onemocnění využít. Stejně tak na slovo „imunita“ vám z vyhledávání vyjdou tinktury vhodné pro celkové zvýšení a podporu imunity. Které tinktury vás zaujaly?

Reklamní článek

2 komentáře u „Účinná přírodní léčba“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *