Věrnostní odměna za nákup knih na Knihcentrum.cz

Máte rádi knihy a vaše knihovna se stále rozrůstá o nové kousky? Využijte nákupů na Knihcentrum.cz, kde za každou zakoupenou knihu získáte něco navíc. Kromě příjemných chvil s knihou si tak můžete užívat i dalších bonusů.

Dobré knihy jsou návykové. Rádi se necháme unést příběhem do jiného světa, do životů druhých lidí a díky tomu i na pár hodin denně můžeme zapomenout na vlastní starosti nebo jednotvárnost života, relaxovat, prožívat dobrodružství v naší fantazii. Věrnostní program na Knihcentrum.cz k zážitkům přidává také odměnu ve formě knihcentů. Za každou 1 Kč utracenou za knihu získáte 1 knihcent.

Věrnostní program funguje jednoduše. Zaregistrujete se na stránkách internetového knihkupectví Knihcentrum.cz. Po přihlášení si v nastavení v záložce Osobní údaje zvolíte políčko VĚRNOSTNÍ PROGRAM a uložíte. 14 dní po každém nákupu se vám k účtu připočtou knihcenty ve výši rovnající se hodnotě zakoupených knih. Nastřádané knihcenty můžete průběžně měnit za poukazy na nákup v hodntě 100,- Kč nebo 200,- Kč, za dopravu zdarma nebo za jiné odměny.

Knihcenty můžete získávat i dalšími způsoby. Například za recenzi zakoupené knihy vám bude připsáno dalších 10 knihcentů. Díky recenzím u knih se rozhoduje mnoho čtenářů, rádi si přečtou vaše dojmy z dané knihy. Recenzí prospějete druhým i sobě.

Přejeme vám krásný čas se skvělými knihami.

Reklamní článek

1 komentář u „Věrnostní odměna za nákup knih na Knihcentrum.cz“

  1. Je pravda, že u knihy na chvíli zapomenu na svoje trápení a starosti…ten věrnostní program je super…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *