Vertikální odšťavňovač HUROM HZ Alpha NEREZ 3. generace

Šťávy a smoothie koktejly jsou obzvlášť v zimním období nepostradatelným zdrojem vitamínů. Díky lisování ovoce a zeleniny si můžete každý den připravit nápoje, které bude milovat celá rodina, a které posílí váš imunitní systém a dodají vám energii. Vertikální odšťavňovač HUROM HZ Alpha NEREZ 3. generace vám hravě pomůže nejen s přípravou šťáv bez pecek, semínek, vlákniny, nebo naopak snadným otočením páčky s koktejly plnými vlákniny, ale i s marmeládami například z rybízu nebo jahod, ve kterých nebude jediné semínko.

Jednou z výhod vertikálního odšťavňovače HUROM HZ Alpha NEREZ 3. generace je právě horní plnění. Díky tomu můžete ovoce i zeleninu vkládat průběžně během samotného procesu lisování a pěchovadlem popostrčit listovou zeleninu a kousky, kterým se k lisovacímu šneku příliš nechce. Odšťavňování je díky tomu mnohem pohodlnější a každý kousek ovoce a zeleniny dokonale vylisovaný. Silný motor, na který výrobce poskytuje neuvěřitelných 10 let záruky, snadno zvládne takřka jakoukoli zeleninu a ovoce. Drť pak vypadává téměř suchá, což je známkou kvalitního vylisování.

Díky páčce na odšťavňovací misce si snadno přepnete na lisování čirých šťáv bez vlákniny a jakýchkoli tuhých kousků, nebo naopak s vlákninou, pro lepší pročištění trávicího traktu a zasycení. Rozdíl mezi klasickými smoothie mixéry a lisem je právě v technologii. U rozsekávání ovoce a zeleniny noži vzniká při sekání teplo na třecích plochách nožů. Teplo zvyšuje oxidaci ovoce a zeleniny, a tím se ztrácí cenné látky už samotným zpracováním plodů. Takové koktejly a šťávy je třeba rychle vypít. Kdežto u technologie Alpha, využité u odšťavňovače HUROM HZ Alpha NEREZ 3. generace, ovoce a zeleninu zpracovává šneková hřídel, která se otočí 43x za minutu a imituje ruční proces odšťavňování, místo odstřeďování. Díky této patentované technologii můžete čistou šťávu uchovávat až 24 hodin v ledničce bez toho, aby nápoje ztrácely důležité vitamíny a látky.

Odšťavovač Hurom HZ je výjimečný i v tom, že s ním zároveň dostanete speciální příslušenství – CITRUSOVAČ. Citrusovač jednoduše nasadíte na motorovou jednotku. Rychle a snadno s ním vymačkáte šťávu z pomerančů, grepů a dalších citrusových plodů. Přístroje Hurom 3. generace výborně zvládají i černý rybíz, muchovník (borůvka alaska), kanadské borůvky, borůvky a další drobné ovoce. Šťáva z těchto drobných plodů okamžitě gelovatí a většina přístrojů se během chvilky „ucpe“. S přístrojem Hurom HZ se ale ucpání bát nemusíte. Po odšťavení drobného ovoce stačí přidat želírovací cukr a můžete si rovnou připravit lahodnou marmeládu, plnou vitamínů. Dalšími,  velice problematickými surovinami, jsou kořen zázvoru a ananas. Mají tuhá vlákna, která jsou navíc dřevnatá a ještě obsahují drobné chloupky. Když nakrájíte zázvor a ananas na drobné kousky, Hurom HZ z nich připraví čistou šťávu.

Reklamní článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *