Víkendové živé vysílání se soutěžemi na Twitch venilafi

Na víkend jsme si pro vás připravili vylepšená živá vysílání 🙂 Budeme streamovat i v průběhu dne. Čas bude v sobotu i v neděli různý, večerní stream od 18:30 do 21:00 hodin samozřejmě bude, ale soutěžit budeme v průběhu celého víkendu nahodile 🙂 A vůbec nebudeme hrát Roblox hry 🙂

O víkendu si zahrajeme celkem o 10 čokolád Studentská pečeť, užijeme si trochu sladkého 🙂 Soutěžit budeme nahodile v průběhu celého dne. Abyste mohli soutěžit, je třeba mít registraci na Twitch a sledovat nás. Návod najdete níže. Z her si možná zahrajeme League of legends, 7 Days to die, Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, Heroes of might and magic 7, GTA 5, CS:GO…

Zaregistrujte se na Twitch.tv. Klikněte na náš kanál a na Follow (sledování). Viz obrázek níže.


Na dalším obrázku najdete návod, jak si jednoduše změníte jazyk, aby se vám na Twitch lépe orientovalo. V horní liště klikněte na tři tečky, pak na Language a vyberte Češtinu.


Výhry budou rozesílány na adresy po České republice. Záznamy vysílání na Twitch zveřejníme vždy také na na našem Youtube kanálu Venilafi tým https://www.youtube.com/channel/UCWuMZSqAuKJ0Ttt9uULb3fQ.

V případě pravidelných streamů na Twitch jde o neplacenou propagaci. České e-shopy věnují výhry, které výhercům pošlou po soutěžích přímo na adresu domů. Nám za propagaci neplatí penězmi ani zbožím. Díky tomu budeme moci hrát o opravdu hodně hezkých výher a vy si užijete daleko víc zábavy.
Adresy pro zaslání výher posílejte na e-mail redakce@radytipynavody.cz
Sledujte nás na Instagramu https://www.instagram.com/venilafi/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *