Zábava s venilafi v živém vysílání 4.4.

Dnes od 18:30 hodin se na vás těšíme u dalšího živého vysílání na Twitch kanále venilafi https://www.twitch.tv/venilafi. Opět si zahrajeme, zachatujeme a rozdáme pár krásných výher 🙂 Pravidla soutěží o výhry jsou jednoduchá, mít zapnuté sledování a odpovědět na soutěžní otázku do chatu během vysílání.

Ve čtvrtek 4.4. si zahrajeme během vysílání všem dobře známého Super Maria 🙂 Akorát se hra tak úlně nejmenuje. Na Roblox.com mě najdete pod přezdívkou Venilafi. Pokud si s námi budete chtít během vysílání zahrát, najděte si mě v robloxu a zažádejte o přátelství. Díky tomu se k nám budete moci přidat do hry a potkáme se ve videu 🙂 Postup, jak si konkrétního hráče na Roblox.com najdete, vidíte na obrázku – do vyhledávání napíšete jméno hráče a kliknete si na Search in Players – vyhledat mezi hráči. Bohužel Roblox zatím není v českém jazyce, ale ovládání je jednoduché, tak i nováčci to zvládnou rychle.

Zahrajeme si hru Super Roblox Bros. Což je klasický Super Mario Bros, ale za Maria skáče váš človíček. Hra je pro většinu hráčů velmi jednoduchá, ale možná ne pro mě, uvidíme v akci 🙂 Hra je maximálně pro 50 hráčů, takže dostatečná kapacita, aby si ji zahráli s námi všichni zájemci. Hru najdete zde https://www.roblox.com/games/2038832549/Super-Roblox-Bros.

Během hry se můžete připojit. Když máte Venilafi v přátelích a spustíme hru, objeví se zelená ikonka u jména. Na tu si najedete šipkou myši a v otevřené tabulce kliknete na join viz obrázek níže. Do hry se dostanete, pokud je volné místo, jinak vám hra oznámí, že je „full“, tedy plná.


Zaregistrujte se na Twitch.tv. Klikněte na náš kanál a na Follow (sledování). Viz obrázek níže.


Na dalším obrázku najdete návod, jak si jednoduše změníte jazyk, aby se vám na Twitch lépe orientovalo. V horní liště klikněte na tři tečky, pak na Language a vyberte Češtinu.


Výhry budou rozesílány na adresy po České republice. Záznamy vysílání na Twitch zveřejníme vždy také na na našem Youtube kanálu Venilafi tým https://www.youtube.com/channel/UCWuMZSqAuKJ0Ttt9uULb3fQ.

V případě pravidelných streamů na Twitch jde o neplacenou propagaci. České e-shopy věnují výhry, které výhercům pošlou po soutěžích přímo na adresu domů. Nám za propagaci neplatí penězmi ani zbožím. Díky tomu budeme moci hrát o opravdu hodně hezkých výher a vy si užijete daleko víc zábavy.
Adresy pro zaslání výher posílejte na e-mail redakce@radytipynavody.cz
Sledujte nás na Instagramu https://www.instagram.com/venilafi/


V průběhu živého vysílání si zahrajeme o krásné výhry. Na co se můžete 4.4. těšit?

Nádherný skleněný lotosový květ. Rozkvetlý lotos je v tradici Feng Shui symbolem čistoty, skromnosti, laskavosti a dokonalosti. Působí jako harmonizační prvek feng shui. Umístěte jej kamkoliv do místnosti, nejlépe tak, aby na něj dopadaly paprsky slunce. Paprsky budou prozařovat lístky lotosu a odrážet se od skleněných vybroušených plošek.


Kniha Moderní jóga od A do Z. Kniha obsahuje nová cvičení a techniky moderní jógy zvyšující pružnost a sílu, přinášející úlevu od stresu a uklidňující mysl. Rady pro úplné začátečníky i profesionální tipy pro zkušené jogíny, kteří touží zdokonalit své cvičení. Návod, jak zkombinovat jednotlivé pozice do vlastních sestav pro vyvážené domácí cvičení. Doporučení, jak upravit konkrétní pozice na míru osobním potřebám i pokročilosti.

Mini stavebnice LEGO letadlo. Pomocí jednoduchého obrazového návodu postavíte letadélko rychle, ale hraním s ním strávíte hodiny. Tedy možná spíš vaše děti nebo vnoučata 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *