Zábavný fotokoutek je na svatbách příjemným zpestřením

Fotokoutek by neměl chybět na žádné akci a oslavě. Pro uchování vzpomínek a historek jsou podobné služby pravým požehnáním. Nikdo nechce, aby se hosté na oslavě nudili a fotokoutek je tím pravým oživením. Součástí služby je profesionální obsluha, s ateliérovou technikou, světly, tiskárnou a především s patřičně velkým, 27 palcovým dotykovým monitorem, na kterém se vidíte v reálném čase, přímo ve vybraném grafickém prostředí.

Fotokoutek vyniká i výjimečně velkým pozadím na které se vejde opravdu velká skupina hostů a především nevěsta i s šaty až na zem. Nemusíte se ani bát, že by hosty focení brzo omrzelo, jelikož pokaždé můžete vybrat jiné grafické pozadí , jiné cedulky a propriety. Kreativitě se meze nekladou a pobaví se i starší generace. Součástí nabídky je opravdu NEOMEZENÝ tisk fotografií ve formátu 10×15, což vám dává opravdovou volnost a možnost nejen pobavit hosty, ale i obdarovat je hned výtisky na památku. Vzhledem k tomu, že máte neomezený tisk, požádejte hosty, aby tisky fotek tiskli hned 2x a druhý výtisk vlepili s věnováním do alba. Získáte tím úžasnou památku a vzpomínku na ten jedinečný den, jakým vaše svatba je.

Fotokoutek funguje velmi jednoduše a plně automaticky, jak je vidět na videu výše a obsluhu zvládnou i děti. Na výběr je více než 500 pozadí a dopředu si můžete zvolit určité téma nebo témata, na která bude fotokoutek připravený. Fotografie si okamžitě vytisknete na kvalitní tiskárně a můžete rozdávat hostům, nebo je nalepit do vzpomínkového alba, které je vidět hlavně na videích ze svateb https://www.youtube.com/channel/UC-F341nf11tDLNVph_1u0fg/videos. K fotografiím připíšete vlastní vzkazy a nádherné vzpomínkové album je na světě.

Samozřejmostí je i okamžitá možnost fotografii zaslat e-mailem nebo stáhnout a sdílet do mobilního telefonu. Všechny pořízené fotografie pak získáte dodatečně v elektronické podobě. Fotokoutek se výborně hodí právě na svatby, ale oživí každou akci a slavnost. Například narozeninové a jiné oslavy, maturitní večírky, firemní akce, obecní slavnosti…

Cena fotokoutku pro nekomerční soukromé akce je za sníženou sezonní cenu od 6000 Kč. Čeká vás zábava na 4 hodiny. V případě, že se hosté budou chtít bavit déle, můžete si domluvit pokračování akce přímo na místě. Pokud bude dostupná WIFI síť, je možné fotografie rovnou posílat na e-mail, nebo na sociální sítě apod. Pro fotokoutek budete potřebovat na své akci dostatek prostoru. Pokud vaše akce proběhne pod otevřeným nebem, bude potřeba stan nebo jiné zastřešení. Můžete si přiobjednat pronájem stanu 4,5×3 metry za zvýhodněnou cenu 500,- Kč.

Podrobnosti najdete na webu http://fotokoutek-vecerek.cz/ a oficiální facebookové stránce https://www.facebook.com/fotokoutekvecerek/.

Reklamní článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *